Přeskočit na hlavní obsah

Rebarborové osvěžení..
Jelikož mi bylo líto vylít šťávu, kterou jsem získala zcezením rebarbory při přípravě koláče (viz náš první recept), tak jsem ji použila místo klasické šťávy. Nalila jsem trochu do sklenice, zalila vodou, přidala pár kostek ledu a získala tak osvěžující limonádu. Určitě by v lednici pár ní vydržela, u nás se ale vypila hned první den, protože byla prostě výtečná! :)


Naše krásně zelené podtácky naleznete zde.Renata.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Procházka Zawidowem..

Konečně jsem si udělala trochu času a upravila alespoň 3 fotky z prázdnin.. Prodlouženou cestou do obchodu v Zawidowě jsem trochu fotila moje dvě krásky :). 

Strašně jim to spolu sluší a Zawidowské náměstí je plné úžasných koutků k focení. 

Brzo dodám další fotky.. :)

N.


Moje nová láska..

Nedávno jsem tu psala, že se mi šicí stroj rozbil, ale už zase šije.. No, tak bohužel dlouho nešil :(. Dnes mi ale přišel nový!!! Jupííí!!! :)


Sama bych vůbec nevěděla jaký stroj si vybrat, naštěstí mám na Fleru šikovné kamarádky, které mi s výběrem poradily. Pokud se chcete podívat jak moc šikovné jsou, klik zde :).


Že mi poradily dobře, jsem věděla ještě než mi stroj přišel. Volal mi totiž velice milý pán, který mi řekl, že stroj již odesílají, že je vyzkoušený a seřízený a také že mi jako dárek přibalili stolek ke stroji! 

No není úžasnej? Samozřejmě jsem se hned vrhla na šití..


Na ovládání je suprově jednoduchý a oproti mému starému stroji šije potichu, takže už se nemusí televize zesilovat skoro na maximum, aby malá slyšela pohádku :D.A tohle už je taška z nového stroje :) Mám nastřiženo na pět dalších, takže se na ně hned jdu vrhnout.. 

Nikol

Co se chystá..

K našim háčkovano-šitým šatičkám, přibudou úplně nové! Mám pro vás malý sneak peek :) Nádherné barvičky, že? Tak letím sednout za stroj :) Nikol